Magdalena Fidor

Magdalena Fidor, artystka pochodząca ze Słupska, obecnie mieszkająca w okolicach Gdańska.

Ze sztuką związana jest od najmłodszych lat, tworzy z pasją od ponad dwóch dekad. Maluje, gdyż według niej kreatywność wizualna wyraża więcej niż słowa. Jej pasją jest natura sama w sobie i jej piękno. Specjalizuje się w malowaniu akwarelami krajobrazów oraz portretów zwierząt. Skupia się głównie na kolorach oraz łapaniu i uwiecznianiu gry cieni i światła. Lubię też malowanie akrylem i tworzenie własnej mody poprzez projektowanie i szycie pojedynczych jej elementów.

Artystka o sobie:

„Mój styl artystyczny to coś pomiędzy bajką, snem a realizmem. Motywuje mnie natura i Bóg. Tworzę sztukę od 25 lat. Moim ulubionym artystą jest Monnet i jego prace są dla mnie bardzo inspirujące, napawają mnie wielką radością. Każdy jego obraz to arcydzieło kolorów bawiące się światłem i czymś nieokreślonym, nieuchwytnym jak sen.

Kiedy tworzę swoje prace, mam nadzieję wywołać u odbiorców podobne odczucia, chcę aby doświadczali przede wszystkim szczęścia i spokoju…” Magdalena łączy się ze społecznością artystyczną za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych. Jej prace znajdują się głównie w prywatnych kolekcjach, a najnowsze prace Magdaleny można nabyć w w naszej galerii internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z jej portfolio

Przewiń do góry