Kornelia Brodzik

Kornelia Brodzik, artystka pochodząca z okolic Słupska, aktualnie mieszka i tworzy w Bolesławcu. Studiowała na wydziale Budownictwa, lecz to malarstwo towarzyszyło jej od zawsze. Pewnego dnia postanowiła więc porzucić pracę w swoim zawodzie na etacie i zajęła się w całości swoją prawdziwą pasją- sztuką.

Wkrótce okazało się, że był to bardzo dobry pomysł, gdyż jej obrazy zaczęły się cieszyć ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki i nie tylko! Wszystko dlatego, że Kornelia swoje obrazy dedykuje miłośnikom samochodów i szeroko pojętej motoryzacji.

Malowane ręcznie obrazy olejne przedstawiające samochody vintage okazały się hitem wśród pasjonatów motoryzacji i kolekcjonerów sztuki zarówno w Polsce, jak i zagranicy. Jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w  tak odległych miejscach jak Stany Zjednoczone oraz Hong Kong, ale również w Niemczech.

Artystka o swojej pracy mówi:

„Moją misją jest stworzenie obrazu samochodu,  który uszczęśliwi jego właściciela.  Obrazu w którym zobaczy cząstkę siebie,  swoje marzenia: te do spełnienia i te spełnione . Jednocześnie zależy mi aby każdy obraz idealnie komponował się z wnętrzem, w jakim ma się znaleźć.

Jestem samoukiem , który dąży nieustannie do perfekcji. Niebawem chciałabym również stworzyć przestrzeń, aby miłośnicy sztuki i motoryacji mogli na żywo obcować z moimi dziełami w stacjonarnej galerii sztuki.”

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio artystki, oraz do kontaktu drogą mailową lub przez stronę na Facebooku, w celu złożenia indywidualnego zamówienia. Aby zapoznać się z aktualną ofertą obrazów gotowych do zakupu, zapraszamy do naszego sklepu.

Przewiń do góry