Kinga James

Kinga Kubicz malarka

Ukończyła studia techniczne na kierunku Gospodarki Przestrzennej, lecz to sztuka od zawsze zajmowała dla niej pierwsze miejsce. Operuje własną techniką malarską łącząc realizm z malarstwem abstrakcyjnym i elementami impresjonizmu oraz action painting.

Poza sztuką współczesną fascynuje ją również wzornictwo przemysłowe i projektowanie przestrzeni. Ma wieloletnie doświadczenie w realizacji autorskich projektów wystrojów wnętrz. Doceniana zarówno w Polsce, jak i przez klientów zagranicznych, głównie ze Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Bliskiego Wschodu.

Laureatka licznych konkursów plastycznych, autorka scenografii amatorskich sztuk teatralnych natchniona nową muzą po kilku latach absencji twórczej w dziedzinie malarstwa. Wcześniej posugiwała się nazwiskiem Kinga Kubicz.

Jako główne medium wykorzystuje farby akrylowe oraz akwarele, ale wykonuje również szkice w ołówku i kredce. Jako częste tematy obrazów wybiera portrety- zarówno ludzi jak i zwierząt. Malując obrazy abstrakcyjne skupia się na ekspresji i pozytywnych emocjach. Ważne są dla niej również na szczegóły i oddanie kolorów, kiedy pracuje nad realistycznymi obrazami.

Artystka przyjmuje zamówienia indywidualne. Wkrótce dostępna będzie również limitowana autorska kolekcja mody artystki.

Prace oryginalne są katalogowane i numerowane. Każda z nich posiada autorski podpis malarki oraz pieczęć. Dodatkowo do obrazu dołączony jest certyfikat autentyczności z podpisem artystki.

Zapraszamy do galerii obrazów oraz do śledzenia aktualności na fanpage na facebooku oraz instagramie.

Przewiń do góry