Chetan Goud

Malarz Lagusani Chetan Goud, pochodzący z Hyderabad w Indiach, urodzony w 1983 r. podpis artystyczny Chetan Goud.

Natchnienie do tworzenia odnajduje w wielu miejscach, ale przede wszystkim w rodzimych Indiach oraz w Chinach, do których lubi podróżować dla zdobywania nowych inspiracji. Chiny miały ogromny wpływ na jego styl i proces twórczy. Prace wykonuje głównie przy użyciu farb akrylowych i olejnych, kredek, pisaków i markerów akrylowych.

„Maluję, ponieważ bardzo pasjonuję się przenoszeniem na płótno przejawów ludzkich emocji. Specjalizuję się w sztuce figuratywnej i skupiam się na wyrażaniu ludzkich emocji i wysoce twórczych sylwetek postaci.

Mój styl artystyczny to współczesne malarstwo nowoczesne. Moją motywacją i inspiracją do tworzenia są postacie Picasso i mojego ojca, malarza i twórcy sztuki Lagusani Gopi Goud. Tworzę sztukę od ponad 15 lat. Moim ulubionym artystą jest Piccaso. Uważam, że jego prace są bardzo pomysłowe i kreatywne. Łączę się ze społecznością artystów i miłośników sztuki, prezentując swoje obrazy online za pośrednictwem Galerii Sztuki online oraz mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

Moim głównym celem jest wywołanie szokujących reakcji ludzi, którzy mają styczność z moją sztuką. Chcę sprawiać, aby kontemplowali ludzkie emocje i własne postrzeganie otaczającego świata.”

Przewiń do góry