Adonis Acebes

Młody, lecz doświadczony artysta pełen pasji, pochodzi z Camiguin na Filipinach.

Inspirację do tworzenia sztuki odnajduje w wielu miejscach, ale Dumaguete, które znajduje się na jednej z wysp Filipin, w największym stopniu wpłynęło na jego styl i proces twórczy.

Jest mnóstwo powodów, które motywują Adonisa do tworzenia obrazów. Niektóre z nich to sprawianie, że świat jest piękniejszy, zachowywanie ulotnych momentów, upamiętnianie miejsc, osób, przedmiotów itp. Poprzez sztukę wielbia też wyrażać i komunikować światu idee. Uważa, że sztuka jest inspirująca i stymulująca ludzki umysł.

Specjalizuje się w malarstwie akrylowym i olejnym oraz skupia się na tworzeniu portretów oraz pejzaży. Lubi też pracować z farbami lateksowymi i emaliowanymi.

Jego styl artystyczny to Adonizm – Prawdziwe Piękno. Motywuje go Bóg, życie, miłość i rodzina. Tworzy sztukę od ponad 25 lat. Sam mówi iż jego ulubionym artystą jest Bóg i uważa Jego stworzenie za niesamowite i w swej istocie doskonale stworzona sztuka!

Łączy się ze społecznością artystyczną, malując obrazy i prezentując je lokalnie oraz przez internet i media społecznościowe. Jego prace można oglądać osobiście w lokalnych kościołach w Filipinach, restauracjach i prywatnych rezydencjach i domach na całym świecie.

Jest artystą z zawodu etat i ma doświadczenie w tworzeniu sztuki dla lokalnych kolekcjonerów, ale jego sztuka została doceniona także na całym świecie. Jego obrazy sprzedawane i wysłane są do miłośników sztuki w USA, Europie i Azji.

Zapytany o najbardziej pożądaną reakcję odbiorców i kolekcjonerów mówi:

„Mam nadzieję, że kiedy ludzie obcują z moją sztuką, doświadczają MIŁOŚCI.”

…………………………………………………………………………………………………………

Jeśli chcesz kupić obraz wykonany przez Adonisa, zachęcamy do odwiedzenia Sklepu, w którym znajdziesz wiele pięknych dzieł sztuki. Możesz również zamówić obraz, który zostanie stworzony specjalnie dla Ciebie na zamówienie przez naszego niesamowitego Artystę! Wystarczy skontaktować się z nami przez wysłanie wiadoości e-mail. Możesz też znaleźć nas na Facebooku pod adresem www.facebook.com/Qbeech i napisać prywatną wiadomość.

Przewiń do góry