Artyści

Adonis Acebes

Pochodzi z Camiguin na Filipinach. Specjalizuje się w malarstwie akrylowym i olejnym oraz skupia się na tworzeniu portretów oraz pejzaży. Lubi też pracować z farbami lateksowymi i emaliowanymi. Jego styl artystyczny to Adonizm – Prawdziwe Piękno. Motywuje go Bóg, życie, miłość i rodzina.

Kinga Kubicz malarka

Kinga Kubicz

Polska artystka urodzona w 1986 roku, zakochana w sztuce, a w szczególności w rysunku i malarstwie już od najwcześniejszych lat życia. Ogromny wpływ na jej wyobraźnie wywarła twórczość malarska Witkacego. Jako główne medium wykorzystuje farby akrylowe, ale wykonuje również szkice w ołówku i kredce. Jako częste tematy obrazów wybiera portrety – zarówno ludzi jak i zwierząt.

Chetan Goud

Pochodzi z Hyderabad w Indiach. Chiny do których podróżował, miały ogromny wpływ na mego styl i proces twórczy. Jego motywacją i inspiracją do tworzenia są postacie Picasso i jego ojca. Specjalizuje się w sztuce figuratywnej. Pracuje z farbami akrylowymi i olejnymi, kredkami, pisakami.

Magdalena Fidor

Polska artystka mieszkająca obecnie w okolicach Gdańska. Tworzy sztukę od ponad dwóch dekad. Specjalizuje się głównie w malarstwie akwarelowym. Uwielbia tworzyć obrazy inspirowane naturą, np. krajobrazy i portrety zwierząt. Jej ulubionym malarzem jest Monnet, w którego pracach znajduje wiele inspiracji dla własnego stylu i kreacji.

Gopi Lagusani

Lagusani Gopal goud pochodzi z Hyderabad w Indiach,
podpisuje swoje pracę pod pseudonimem artystycznym Gopi.
Jest bardzo doświadczonym artystą, tworzy grafiki i obrazy od 50 lat.
Malarz tworzy swoje prace w tradycyjnym indyjskim stylu,
który sięga swoją historią tysięcy lat.

Kornelia Brodzik

Kornelia Brodzik, artystka pochodząca z okolic Słupska, aktualnie mieszka i tworzy w Bolesławcu. Studiowała na wydziale Budownictwa, lecz to malarstwo towarzyszyło jej od zawsze. Pewnego dnia postanowiła więc porzucić pracę w swoim zawodzie na etacie i zajęła się w całości swoją prawdziwą pasją- sztuką.

Obrazy

Zamówienia

Przyjmujemy zamówienia indywidualnie. Istnieje możliwość zakupu wybranych prac
w oryginale lub printów (kopii) obrazów na płótnie lub w formie plakatu w dowolnym rozmiarze.

Aktualności

Przewiń do góry