UWAGA! Oto aukcja charytatywna, jakiej jeszcze nie było!

Aukcja charytatywna z okazji Dnia Dziecka organizowana przez brytyjskiego mistrza literatury grozy Grahama Mastertona i artystkę ze Słupska- Kingę Kubicz!

Przed Wami unikatowa możliwość wylicytowania czegoś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju: oryginalnego portretu Grahama Mastertona (jest tylko jeden taki egzemplarz na świecie!) oraz możliwości wystąpienia z imienia i nazwiska w najnowszej książce brytyjskiego mistrza grozy!
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aukcji:

  1. Portret Grahama Mastertona

Technika wykonania: akryl na podobraziu malarskim – płótno bawełniane na desce.
Autorka: Kinga Kubicz z pracowni QBEECH.com (https://qbeech.com/)

Przedmiotem aukcji jest oryginalny portret Grahama Mastertona, ręcznie malowany przez słupską artystkę Kingę Kubicz. Obraz jest podpisany, ostemplowany i posiada Certyfikat Autentyczności, który zostanie przesłany zwycięzcy. To prawdziwa gratka dla miłośników brytyjskiego pisarza!

2. Zostań bohaterem powieści Grahama Mastertona!

Imię i nazwisko zwycięzcy licytacji zostanie nadane jednemu z bohaterów kolejnej książki Grahama Mastertona! (planowana premiera w 2022 roku).

Zasady licytacji:

Licytacja rozpoczyna się 1 czerwca 2021 – w Światowy Dzień Dziecka i potrwa do 15 czerwca 2021 do północy. Licytacja jest otwarta, mogą brać w niej udział osoby z całego świata!

Cena wywoławcza tego specjalnego pakietu: 750 PLN/170 EUR/205 USD/145 GBP.

Licytować można na 2 sposoby:

-poprzez facebookowego messengera fanpage’a Galerii QBEECH: https://www.facebook.com/Qbeech

-bezpośrednio kontaktując się z autorką portretu Kingą Kubicz poprzez jej profil na Facebooku (https://www.facebook.com/kinga.kubicz) lub przez SMS albo wiadomość WhatsApp do autorki: numer +48609117099. Po zakończeniu licytacji skontaktujemy się ze zwycięzcą.

Całość środków pozyskanych z aukcji przeznaczona zostanie na wsparcie podopiecznych Hospicjum dla dzieci NADZIEJA w Toruniu (https://hospicjumnadzieja.pl/). Wpłata zostanie dokonana bezpośrednio na konto Fundacji NADZIEJA.

Fundację NADZIEJA możesz również wesprzeć niezależnie do licytacji bezpośrednio wysyłając darowiznę. Szczegóły zobaczysz na stronie:

https://www.siepomaga.pl/zbudujemynadzieje

Dziękujemy każdemu ofiarodawcy!

https://grahammasterton.pl/charytatywna-aukcja-portretu-grahama-mastertona/

#qbeech #charity #GrahamMasterton #auction #artforsale

UWAGA! Oto aukcja charytatywna, jakiej jeszcze nie było!
Przewiń na górę