Obrazy wojskowe- nowości i aktualnosci.

Dziś chciałabym przedstawić zajawkę mojej kolekcji obrazów nad którą aktualnie pracuję:

Z natury mam tak, że mam milion różnych pomysłów, które koniecznie muszę zrealizować od razu! Dlatego aktualnie jestem w trakcie tworzenia aż czterech obrazów z serii militarnej. Obrazy wojskowe to ostatnio główny temat przewodni moich projektów i mam cichą nadzieję, że kiedy tylko je skończę, będą podobać się nie tylko mężczyznom lubiącym militarne gadżety. Chciałam stworzyć serię przedstawiającą obrazy militarne, bo nie często ludzie kojarzą wojsko ze sztuką, a ja uważam że te dwie dziedziny mają ze sobą wiele wspólnego! Przede wszystkim dyscyplina i zorganizowanie. Zarówno kreatywny twórca, jak i żołnierz muszą stosować te wartości aby we właściwy sposób wykonywać swoją pracę. Poza tym osobiście fascynuje mnie sprzęt wojskowy i przyjemność sprawia mi przenoszenie na płótno obrazów maszyn używanych przez wojsko.

Oto jak na dzień dzisejszy prezentują się niektóre obrazy militarne nad którymi pracuję. Żaden z nich nie jest jeszcze skończony i czeka mnie jeszcze sporo pracy, ale myślę że niebawem przynajmniej dwa z nich będę mogła zaprezentować w pełnej krasie, ponieważ mam już w głowie przynajmniej kilkanaście nowych pomysłów do zrealizowania i nie mogę doczekać się aż zostaną one uwiecznione na obrazach.

Wszystkie z tych obrazów maluję farbami akrylowymi oraz stosuję mieszankę różnych technik, aby efekt końcowy łączył abstrakcję z realizmem.

Ta kolekcja to nie tylko militarne gadżety stworzone dla przedstawicieli służb wojskowych. Obrazy wojskowe mogą być podziwiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, osoby reprezentujące różne zawody i o różbych zainteresowaniach.

Myślę że po skończeniu procesu twórczego moje obrazy wojskowe uszczęśliwią przede wszystkim miłośników sztuki, dla których ważne są typowo męskie wartości i atrybuty takie jak siła, waleczność, zaangażowanie i odwaga a także patriotyzm.

– autorka Kinga Kubicz.

Obrazy wojskowe- nowości i aktualnosci.
Przewiń na górę