Nowy artysta w zespole!

Wspaniała wiadomość!

Mamy nowego artystę wśród osób współpracujących z Qbeech Art Gallery!

Lagusani Gopal goud pochodzi z Hyderabad w Indiach i podpisuje swoje pracę pod pseudonimem artystycznym Gopi.

Gopi jest bardzo doświadczonym artystą, który tworzy grafiki i obrazy od ponad 50 lat.

Na jego styl najbardziej wpłynęła lokalna kultura Indii, tworzy swoje prace w tradycyjnym indyjskim stylu, który sięga swoją historią tysięcy lat. Obrazy maluje z wielką miłością i pieczołowitością.

Kocha tworzyć sztukę, w której wyraża wiele emocji i ekspresji. Niekiedy wydaje się, że postacie z jego obrazów są w ruchu. Jest mistrzem w swoim fachu i tworzy z wielką pasją. Lubi łączyć tradycyjną kulturę i symbolikę lokalnych wierzeń, co nadaje jego pracom prawdziwie orientalnego charakteru.

Obrazy maluje na płótnie używając farb akrylowych, lecz często stosuje również pióro atramentowe.

Artysta o sobie:

„Mój styl artystyczny to tradycyjny indyjski obraz figuratywny. Tworząc skupiam się bardzo zorientowany na szczegółach i skrupulatnie tworzę swoją sztukę. Motywuje mnie głównie moja mama. Tworzę sztukę od ponad 50 lat. Moimi ulubionymi artystami są twórcy klasycznego renesansu, tacy jak Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni, Leonardo da Vinci, Rafael Santi i uważam, że ich prace są wspaniałe i legendarne! Łączę się ze społecznością artystyczną eksponując mój styl malarski. Moje prace pokazywane były na lokalnych wystawach zbiorowych oraz w wielu magazynach, takich jak indyjski magazyn „Swathi” i „Andra Jyothi”, dla których tworzę ilustracje od ponad 40 lat.

Mam nadzieję, że kiedy ludzie przebywają wśród mojej sztuki, doświadczają wiele pozytywnych wrażeń i że moje dzieła działają na ich wyobraźnię.”

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem grafiki lub obrazu, którego autorem jest Gopi, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez e-mail lub znajdź nasz Fanpage na Facebooku i napisz wiadomość prywatną.

Nowy artysta w zespole!
Przewiń na górę