Nowa seria obrazów inspirowanych wojskiem

Powstaje nowa seria obrazów, tym razem inspiruję się wojskiem, a w szczególności siłami powietrznymi. Nowa seria moich obrazów poświęcona będzie głównie helikopterom wojskowym. Na pierwszy rzut poszedł śmigłowiec Boeing AH-64 Apache. Na obrazie powoli zaczyna wynurzać się jego sylwetka. AH-64 Apache to najbardziej zaawansowany wielozadaniowy śmigłowiec bojowy armii amerykańskiej i rosnącej liczby międzynarodowych sił obronnych.

Nie trzeba chyba wspominać, że namalowanie go stanowi dla mnie nie lada wyzwanie. Nie mogę się doczekać jak położę wszystkie warstwy farby i będę mogła zaprezentować go w pełnej krasie! Maluję go w typowym dla mnie stylu ekspresyjnej abstrakcji z elementami realizmu i elementem negatywu. Będzie namalowany w wyjątkowo męskim stylu.

Od razu po zakończeniu jest możliwy do zakupu, już teraz można dokonać rezerwacji. Obraz maluję farbami akrylowymi na płótnie bawełnianym naciągniętym na drewnianą ramę o wymiarach 50 cm na 70 cm. Będzie imponująco wyglądał w każdym wnętrzu. Polecam nie tylko miłośnikom militariów.

Nowa seria obrazów inspirowanych wojskiem
Przewiń na górę